K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
/webconfig/uloziste/80c1280f5eec6e378d468c7fff3305a4.png
/webconfig/uloziste/80c1280f5eec6e378d468c7fff3305a4.png

Vyplácíme exekuce nemovitostí

Umíme vyřešit exekuce, které jsou uvalené na byt, dům, pozemek, komerční objekt nebo na podíly nemovitosti.

/webconfig/uloziste/0883dbe44e095a540140d95ffc2ded51.png

Vyplácíme exekuce nemovitostí

Umíme vyřešit exekuce, které jsou uvalené na byt, dům, pozemek, komerční objekt nebo na podíly nemovitosti.

/webconfig/uloziste/5cb97873dd6567b442ae6d5cc0973ca2.png

Uděláme maximum, abyste nepřišli o střechu nad hlavou

Čím dříve vyplníte kontatkní formulář, tím je vyšší šance, že Vám dokážeme pomoci

/webconfig/uloziste/6d44dfb5c42c597d6728f65a6bdc75af.png

Budeme s exekutory a úřady komunikovat za Vás

Ušetříme Vám čas a peníze při nepříjemných jednáních s exekutory a věřiteli

❚ ❚

Exekuce Chrudim

Exekuce na nemovitosti

Trápí vás hrozící exekuce vaší nemovitosti? Nezvládáte tento problém vyřešit, ale nechcete o svůj majetek přijít? Pro všechny podnikatele a OSVČ z Chrudimi nabízíme profesionální řešení – vyplatíme vaši exekuci na jakoukoli nemovitost, pomůžeme vám s doplacením daní nebo faktur a pokud budete mít zájem, budeme za vás komunikovat i s exekutory a úřady. Naše služby jsou určeny pro živnostníky nejen z Chrudimi, ale i ze všech okolních obcí.

Odvrácení exekucí na byty i domy

Za 8 let naší činnosti už jsme dokázali odvrátit spoustu exekucí a pomohli jsme mnoha lidem, kteří byli v beznadějné situaci. Rádi se podíváme i na vaši exekuci, ať už jde o byt, dům, pozemek nebo např. rekreační objekt. Uděláme maximum pro to, abyste nepřišli o svůj majetek nebo střechu nad hlavou – dokážeme si poradit i s komplikovanými případy. Jste-li podnikatel z Chrudimi a potřebujete pomoci s exekucí na nemovitost, jsme ti praví, kdo vám dokáží skutečně pomoci.

Vyplácíme exekuce nemovitostí Umíme vyřešit exekuce, které jsou uvalené na byt, dům, pozemek, komerční objekt nebo jakoukoliv jinou nemovitost.

Uděláme maximum, abyste nepřišli o střechu nad hlavou Čím dříve vyplníte kontaktní formulář, tím je vyšší šance, že Vám dokážeme pomoci.

Budeme s exekutory a úřady komunikovat za Vás Ušetříme Vám čas a nervy při nepříjemných jednáních s exekutory a věřiteli.

Zabývýme se vyplácením exekucí, fin. úřadů, sociálního pojištění, dluhy po splatnosti u nebankovních společností.

Formulář - nezávazná žádost

Máte-li o naši službu zájem, vyplňte si nejdříve krátký kontaktní formulář na této stránce. Následně Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo e-mailem a budeme Vás informovat o dalším postupu řešení situace. Do žádosti je třeba uvést vaše jméno, příjmení, emailový a telefonický kontakt, dále prosíme uveďte předpokládanou výši exekuce (alespoň přibližně), druh nemovitosti, na kterou je uvalena a napište i čas, v němž vám můžete zavolat.


...
antispam

Informace

Sepsali jsme pro vás několik základních informací, jež s exekucemi na nemovitost souvisejí:

 • exekuci vždy řešte co nejdřívečím dříve ji budete řešit, tím levněji vás to vyjde
 • obracejte se pouze na prověřené a seriózní společnosti
 • nespoléhejte na pochybné nabídky půjček od lidí či firem, které nemají ani webovou stránku
 • v případě schválení žádosti o vyplacení exekuce splácejte úvěr vždy včas
 • nebojte se kdykoliv na cokoli zeptat – rádi vám se vším poradíme a pomůžeme
 • i hodně kritická finanční situace se dá řešit – musíte ale udělat první krok a ozvat se nám

Časté dotazy

Bojíte se, že nebudete něčemu rozumět?
Budeme se s maximální péčí snažit, abychom Vám všechno srozumitelně a lidsky vysvětlili.
Jakým způsobem se mohu na Poradenstvi-Exekuce.cz obrátit?
Záleží jen na vás, co vám více vyhovuje – oslovit nás můžete jednoduše vyplněním formuláře na tomto webu, další možností je napsat nám e-mail a třetí variantou je zavolat nám na telefonní číslo nebo na pobočce v HK. Následně Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem a budeme Vás informovat o dalším postupu řešení situace. Samozřejmností je domluvení termínu osobní schůzky.
Na jaké typy nemovitostí se vaše pomoc s dluhy nebo exekucí vztahuje?
Nemovitosti – tedy rodinné domy, byty, pozemky, rekreační objekty, podíly na nemovitosti a jiné.
Pro koho je služba určena?
 • pro OSVČ, živnostníky, podnikatele a i začínající podnikatele.
 • refinancování úvěrů a exekucí nemovitostí, vyplacením fin. úřadů, sociálního a zdravotního poj.
 • i pro klienty, kteří jsou již v registrech
Jaké doklady nebo dokumenty ode mě budete potřebovat?
Nemusíte si lámat hlavu s tím, jaké doklady budeme potřebovat dodat. O tom jaké doklady si musíte připravit, Vás budeme informovat.
Pomůžete mi i při komunikaci se samotným exekutorem, úřady, věřiteli?
Samozřejmě – na základě plné moci, budeme jednat místo vás, takže vás ušetříme nepříjemných jednání. Stejně tak za vás budeme komunikovat i s různými úřady a institucemi – prostě vám pomůžeme tak, abyste se nemuseli dále o nic starat.
Mohu zajít rovnou na vaši pobočku bez předchozího objednání?
Nejdříve nám prosím zavolejte nebo napište email a domluvíme se na pevném termínu, kdy se vám budeme moci plně věnovat.
Pomůžete mi, pokud mám exekuci na movitý majetek nebo na bankovní účet?
Je nám líto - nelze. Pouze v případě dalšího ručitele s nemovitostí.

Proč právě my ?

Potřebujete vyřešit exekuci nebo dražbu na vaši nemovitost, ale nejste rozhodnutí, na koho se s tímto problémem obrátit ?
Zde je několik argumentů, proč si vybrat právě naši společnost:

 • budeme vás zastupovat v jednáních s exekutorem
 • s vyplácením exekucí a dražeb máme bohaté dlouholeté zkušenosti – už od roku 2012
 • řešíme exekuce a dražby na všechny druhy nemovitostí – domy, byty, pozemky, rekreační budovy...
 • pomůžeme vám zařídit všechno, co s exekucí a dražbou souvisí a ušetříme Vám starosti
 • budeme za vás komunikovat přímo s exekutory a ostatními institucemi
 • vždy s vámi budeme jednat na rovinu a férově
 • žádné poplatky předem
 • neprovozujeme žádné předražené telefonní linky – hovor k nám stojí běžnou cenu
 • díky našim službám můžete ušetřitstatisíce korun
 • pomohli jsmevíce než tisícovce lidí nejen z Královéhradeckého kraje

O nás

Zabýváme se řešením exekucí a dluhů u fin. úřadů, sociální a zdravotní pojištění, finančních institucí (bankovní i nebankovní) atd a pomáháme lidem, kterým tato exekuce hrozí nebo už na jejich nemovitost byla uvalena. Jsme schopni pomoci každému, kdo se na nás obrátí a chce svoji situaci efektivně vyřešit. Zachránili jsme střechu nad hlavou stovkám lidí a rádi pomůžeme i Vám – stačí jen, abyste se na nás obrátili.

Ke všem našim klientům přistupujeme s respektem a úctou a zaručujeme naprosto diskrétní a lidské jednání. Uděláme pro vás maximum, abychom vám ušetřili peníze a starosti – budeme za vás komunikovat se všemi exekutory, úřady a dalšími institucemi. Poskytneme Vám odborné a přátelské poradenství.

Reference

 • Jana, 45 let, PardubiceByla jsem ve velmi obtížné situaci a reálně mi hrozilo, že přijdu o svůj byt. Každým dnem jsem se bála toho, že přijde exekutor a nebudu mít kde bydlet. Naštěstí mi ale pomohla z poradenstvi-exekuce.cz, která mi doslova zachránila střechu nad hlavou. Exekuci se jim podařilo odvrátit a navíc její pracovníci jednali s exekutory a úřady místo mě. Teď už mohu být v klidu – exekuce už mi nehrozí a za to bych této společnosti ráda poděkovala.
 • Kamil, 34 let, Hradec KrálovéSpolu s manželkou jsme se ocitli ve finanční krizi – nezvládali jsme splácení všech účtů, složenek a úvěrů a navíc nám začalo hrozit nebezpečí exekuce. Protože jsme o náš dům nechtěli přijít, začali jsme hledat vhodné řešení. Pomocnou ruku nám podali profesionálové z poradenstvi-exekuce.cz - probrali s námi naši situaci a po předložení všech dokladů a dokumentů za nás exekuci vyřešili, takže už se nemusíme ničeho bát.
 • Petr, 50 let, Rychnov nad KněžnouVždy jsem nechápal lidi, kteří spadli do dluhové pasti a myslel jsem si, že se mi nic takového nemůže stát. Přišly ale komplikace v podnikání, pár nezaplacených faktur a moje finanční situace se stala kritickou. Dokonce mi hrozila i exekuce bytu a už jsem pomalu ztrácel naději. Nakonec jsem ale našel skvělé řešení – obrátil jsem se na poradenstvi-exekuce.cz a její pracovníci mi se vším pomohli. Nejen že za mě exekuci vyplatili a dostal jsem tak poměrně vysokou půjčku, navíc za mě převzali jednání s mými věřiteli, s exekutorem a úřady. Díky tomu jsem si ušetřil nervy a spoustu času, který jsem tak mohl plně věnovat své práci.
 • Simona, 41 let, NáchodPodnikám krátce, na začátku podnikání jsem si vypujčila peníze jako základní začátek pro podnikání na vybavení kanceláře, nákup auto, služby. Po nějakém čase jsem se dostala do problémů s úhradou splátek, protože mi odběratel delší dobu neuhradil fakturu, díky tomu jsem se dostala do dluhové spiráli u finančního a sociálního úřadu. poradenstvi-exekuce.cz mi pomohla, s dluhy a nyní mohu znovu bezproblémově podnikat.
 • Máme zkušenosti s řešením exekucí už od roku 2010
 • Zpracovali jsme již přes stovky žádostí
 • Ušetřili jsme mnoha klientům přes statisíse
 • Díky naší rychlé pomoci klienti nepřišli o střechu nad hlavou

Kontakt

Kontaktovat naši společnost můžete telefonicky, e-mailem i online, po domluvě na přesném termínu pak proběhne schůzka v naší kanceláři v centru Hradce Králové.